Rühmad

Laps on koolikohustuslik, kui ta on saanud jooksva aasta 30.septembriks 7 aastaseks.

2017/2018 õppeaastal on 3 rühma sõimeealistele lastele, 10 rühma aiaealistele lastele.
Sõimerühmades on kokku 46 ja aiarühmades kokku 218 kohta.
2018 aasta sügisel läheb kooli 66 last.

Rühmad:

2 – 3 aastaste laste rühmad on:
Tõruke – tel. 5858 5468 e-post: toruke@triinutaavila.edu.ee, Kairi, Ketruth ja Kadi
Põnnid – tel. 5858 5477 e-post: ponnid@triinutaavila.edu.ee, Maris, Kadi ja Katre
Õunake – tel. 5858 5475 e-post: ounake@triinutaavila.edu.ee, Triinu , Marika, Pille ja Lilian

3 – 4 aastaste laste rühmad on:
Mummi – tel. 5858 5473 e-post:mummi@triinutaavila.edu.ee, Piret, Ene ja Anne
Tibu – tel. 5858 5483 e-post: tibu@triinutaavila.edu.ee, Naima, Ester ja Anu

4 – 5 aastaste laste rühmad on:
Päikesejänku – tel. 5851 7953 e-post: paikesejanku@triinutaavila.edu.ee, Annely, Sandre ja Tiina
Krõll – tel. 5858 5472 e-post: kroll@triinutaavila.edu.ee, Marika, Jaana ja Margit

5 – 6 aastaste laste rühmad on:
Kakuke – tel. 5858 5470 e-post: kakuke@triinutaavila.edu.ee, Katrin, Kaja ja Kerttu
Sipsik – tel. 5858 5478 e-post: sipsik@triinutaavila.edu.ee, Agnes, Eneli ja Sille
Muumi – tel. 5858 5471 e-post: muumi@triinutaavila.edu.ee, Eili, Anu ja Kaire

6 – 7 aastaste rühmad on:
Lepatriinu – tel. 5858 5487 e-post: lepatriinu@triinutaavila.edu.ee, Tiina, Ülle ja Hilse
Pätu – tel. 5858 5474 e-post: patud@triinutaavila.edu.ee, Tiina, Kai ja Signe
Trollu – tel. 5858 5476 e-post: trollu@triinutaavila.edu.ee, Mari, Ülli ja Kaire

Muusikaõpetajad:

Silja, e-post: silja.tofri@triinutaavila.edu.ee
Inna, e-post: inna.yakhnitskyy@triinutaavila.edu.ee

Liikumis – ja ujumisõpetajad:

Urme, e-post: urme.ernits@triinutaavila.edu.ee
Eleryn, e-post: eleryn.laul@triinutaavila.edu.ee

Bassein:

Inkeri, tel. 5858 5486,  e-post: inkeri.rabovoitra@triinutaavila.edu.ee

 

Viimati uuendatud: 22.06.2018