Rühmad

Laps on koolikohustuslik, kui ta on saanud jooksva aasta 30.septembriks 7 aastaseks.

2018/2019 õppeaastal on 3 rühma sõimeealistele lastele ja 10 rühma aiaealistele lastele. 3 aiarühma on liitrühmad, kus käivad lapsed erinevas vanuses ja üks rühm on sobitusrühm, kus käivad koos teistega ka erivajadusega lapsed.

Rühmad:

Sõimerühmad:
Pätu
– tel. 5858 5474 e-post: patud@triinutaavila.edu.ee, Mirjam, Kaisa ja Kadi
Tõruke – tel. 5858 5468 e-post: toruke@triinutaavila.edu.ee, Kairi, Ülli ja Kadi
Õunake – tel. 5858 5475 e-post: ounake@triinutaavila.edu.ee, Triinu, Marika ja Lilian

Liitrühmad:
Põnnid – tel. 5858 5477 e-post: ponnid@triinutaavila.edu.ee, Maris, Kadi ja Katre
Lepatriinu – tel. 5858 5487 e-post: lepatriinu@triinutaavila.edu.ee, Ülle, Teele ja Hilse
Trollu – tel. 5858 5476 e-post: trollu@triinutaavila.edu.ee, Tiina, Kai ja Aire

3.-6.a. laste rühmad:
Mummi – tel. 5858 5473 e-post: mummi@triinutaavila.edu.ee, Piret, Ene ja Kaire
Päikesejänku – tel. 5851 7953 e-post: paikesejanku@triinutaavila.edu.ee, Annely, Sandre ja Tiina
Krõll – tel. 5858 5472 e-post: kroll@triinutaavila.edu.ee, Marika, Jaana ja Margit
Tibu – tel. 5858 5483 e-post: tibu@triinutaavila.edu.ee, Mari, Naima ja Anu

Sobitusrühm:
Sipsik – tel. 5858 5478 e-post: sipsik@triinutaavila.edu.ee, Agnes, Eneli ja Pille

6.-7.a. laste rühmad:
Kakuke – tel. 5858 5470 e-post: kakuke@triinutaavila.edu.ee, Katrin, Anne ja Kerttu
Muumi – tel. 5858 5471 e-post: muumi@triinutaavila.edu.ee, Eili, Anu ja  Kaire

 

Muusikaõpetajad:

Silja, e-post: silja.tofri@triinutaavila.edu.ee
Inna, e-post: inna.yakhnitskyy@triinutaavila.edu.ee

Liikumis – ja ujumisõpetajad:

Urme, e-post: urme.ernits@triinutaavila.edu.ee
Eleryn, e-post: eleryn.laul@triinutaavila.edu.ee

Bassein:

Inkeri, tel. 5858 5486,  e-post: inkeri.rabovoitra@triinutaavila.edu.ee

 

Viimati uuendatud: 31.08.2018